ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Asystent projektanta

Asystent projektanta

Firma: VENTRA CLIMA Sp.zo.o. o/Katowice
Rodzaj pracy: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wykształcenie: wyższe techniczne o kierunku wentylacja i klimatyzacja
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków
  • realizacja projektów branżowych
  • wykonywanie kosztorysów i wycen
  • koordynacja nad realizacją budów
Wykształcenie
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku- wentylacja i klimatyzacja
Umiejętności
  • obsługa programów wspomagających projektowanie – AutoCad wraz z nakładką VENTPack lub pokrewne oraz audytor CO, OZC pakiet  InstalSoft
  • biegłe poruszanie się w programie kalkulacyjnym EXEL oraz pozostałych programach Office
  • znajomość i podstawowa obsługa programów kosztorysowych – NORMA lub ZUZIA
  • doświadczenia praktycznego w branży ( wykonywanie projektów, kosztorysowanie instalacji, koordynacja prac w wykonawstwie na budowie)
  • komunikatywność i samodzielność działania, odpowiedzialność
  • Prawo Jazdy kat. B
Doświadczenie
  • min. 2 lata