ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier w Dziale Rozwoju

Inżynier w Dziale Rozwoju

Firma: Drabpol Sp. j. P. Drabczyński i Wspólnik
Wykształcenie: wyższe techniczne (specjalizacja : klimatyzacja, chłodnictwo)
Miejsce pracy: śląskie / Mykanów k/Częstochowy

Opis stanowiska

  • Wsparcie techniczne, wykonywanie prototypów instalacji, realizowanie nietypowych zabudów.
  • Opieka techniczna nad instalowanymi urządzeniami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (specjalizacja : klimatyzacja, chłodnictwo),
  • Znajomość branży klimatyzacji i chłodnictwa,
  • Znajomość systemów informatycznych, w tym programów z pakietu MS Office,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznanie najnowocześniejszych technik w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy i komunikacji
  • Profesjonalny system szkoleń.

Oferty w formie elektronicznej prosimy przesyłać na adres:   kadry@drabpol.pl