ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Specjalista/ka ds. eksploatacji systemów HVAC

Specjalista/ka ds. eksploatacji systemów HVAC

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: EHVAC/WAW/0314
Wykształcenie wyższe techniczne: specjalność klimatyzacja lub pokrewne

OPIS STANOWISKA:

  • zapewnienie właściwego działania systemów HVAC poprzez określenie reguł ich prawidłowej eksploatacji, utrzymania, walidacji i rozwoju,
  • nadzór i analiza wykorzystania systemów oraz urządzeń HVAC,
  • okresowa ocena stanu technicznego systemów oraz urządzeń HVAC,
  • nadzór nad terminowym realizowaniem remontów oraz nad modernizacją systemów i urządzeń HVAC,
  • tworzenie planów, budżetów, strategii w zakresie utrzymania podległej infrastruktury,
  • wsparcie procesu zakupowego wyposażenia dla systemów HVAC,
  • identyfikacja skomplikowanych uszkodzeń i awarii systemów HVAC we współpracy z wewnętrznym służbami utrzymania ruchu oraz serwisami zewnętrznymi.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalność: klimatyzacje i wentylacje),
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z eksploatacją z systemami HVAC,
  • uprawnienia do obsługi urządzeń energetycznych,
  • biegła znajomość narzędzi IT,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie e-mailem CV wraz z numerem referencyjnym i oczekiwaniami finansowymi.
E-mail: rekrutacja.patro@trenkwalder.com.pl
Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".