ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Asystent Techniczny

Asystent Techniczny

Miejsce pracy: Łomna-Las (pow. nowodworski)
Region: mazowieckie
Firma: Aereco Wentylacja Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • wsparcie bieżących działań działu technicznego,
  • porady techniczno-handlowe w biurze,
  • wsparcie techniczne dla biur regionalnych,
  • udział w szkoleniach i prezentacjach,
  • tworzenie materiałów technicznych,
  • udział w pracach R&D

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (IŚ / MEiL lub inne kierunkowe),
  • specjalność wentylacja/klimatyzacja/chłodnictwo,
  • praktyczna obsługa komputera: AutoCad, bazy danych, arkusze kalkulacyjne,
  • samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • umiejętność organizacji pracy pod presją i zorientowanie na sukces,
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego i/lub niemieckiego,
  • szukamy odważnych, optymistycznych i kreatywnych osób o silnej osobowości

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat, umowa na czas nieokreślony,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapewniamy dyskrecję.