ITC / Struktura / Zakłady / Zakład Termodynamiki / Pracownicy

Pracownicy

 

Nauczyciele akademiccy

 

 

wisniewski

kierownik Zakładu

dr hab. inż. Tomasz Wiśniewski, prof. PW

pok. 203A 22 234 52 50 tomasz.wisniewski@itc.pw.edu.pl  
banaszek

prof. dr hab. inż. Jerzy Banaszek

pok. 103 22 234 52 34 jerzy.banaszek@itc.pw.edu.pl  
domanski

prof. dr hab. inż. Roman Domański

pok. 108 22 234 52 56 roman.domanski@itc.pw.edu.pl  
furmanskii

prof. dr hab. inż. Piotr Furmański

pok. 210 22 234 52 76 piotr.furmanski@itc.pw.edu.pl  
jaworski

dr hab inż. Maciej Jaworski, prof. PW

pok. 205 22 234 52 09 maciej.jaworski@itc.pw.edu.pl  
blogowska

dr inż. Karolina Błogowska

pok. 110 22 234 52 89 karolina.blogowska@itc.pw.edu.pl  
lapka

dr inż. Piotr Łapka

pok. 203 22 234 52 51 piotr.lapka@itc.pw.edu.pl  
pietrak

dr inż. Karol Pietrak

pok. 205 22 234 52 09 karol.pietrak@itc.pw.edu.pl  
seredynski

dr inż. Mirosław Seredyński

pok. 203 22 234 52 51 miroslaw.seredynski@itc.pw.edu.pl  
bugaj

mgr inż. Marcin Bugaj

pok. 209A 22 234 52 53 marcin.bugaj@itc.pw.edu.pl  
cieslikiewicz

mgr inż. Łukasz Cieślikiewicz

pok. 209A 22 234 52 53 lukasz.cieslikiewicz@itc.pw.edu.pl  
rajewski

mgr inż. Adam Rajewski

pok. 110 22 234 52 89 adam.rajewski@itc.pw.edu.pl  

Emerytowani nauczyciele akademiccy

 
gogol

prof. dr Wiesław Gogół

pok. 202 22 234 52 37 wieslaw.gogol@itc.pw.edu.pl  
bader

dr inż. Piotr Bader

pok. 102 22 234 52 31 piotr.bader@itc.pw.edu.pl  
bzowski

dr inż. Jacek Bzowski

    jacek.bzowski@itc.pw.edu.pl  
wartanowicz

dr inż. Tomasz Wartanowicz

       

Pracownicy administracyjni i techniczno- inżynieryjni

 
jsztrek

mgr Jolanta Sztrekier

pok. 108 22 234 52 56 jolanta.sztrekier@itc.pw.edu.pl  
czachor

inż. Marceli Czachor

pok. 224 22 234 52 64 marceli.czachor@itc.pw.edu.pl  

Doktoranci

 
jusinska

mgr inż. Dominika Jusińska

pok. 209 22 234 52 53    
kubis

mgr inż. Michał Kubiś

pok. 205 22 234 52 09 michal.kubis@itc.pw.edu.pl  
myslivets

mgr inż. Alena Myslivets

pok. 209 22 234 52 53 lena.mysliwiec@itc.pw.edu.pl  
uwarova

mgr inż. Inna Uwarowa

pok. 208 22 234 52 53 inna.uwarowa@itc.pw.edu.pl  
zarnowski

mgr inż. Tomasz Żarnowski

pok. 205 22 234 52 09 tomasz.zarnowski@itc.pw.edu.pl