ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier serwisu (klimatyzacja, pompy ciepła)

Inżynier serwisu (klimatyzacja, pompy ciepła)

Nr ref.: ISK/waw/09;
Miejsce pracy: Warszawa;
Wykształcenie kierunkowe: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Doradztwo techniczne dla dystrybutorów i instalatorów w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych lub pomp ciepła
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych dla dystrybutorów, instalatorów, pracowników firmy
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie obsługi zgłoszeń gwarancyjnych
  • Koordynacja prac zewnętrznych firm serwisowych
  • Wyjazdy w ramach prowadzonych szkoleń lub serwisu

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej, w tym na stanowisku serwisowym układów klimatyzacyjnych lub pomp ciepła - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość systemów VRF
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego branżowego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność niezależnego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji

 Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Wyposażenie: telefon, laptop, samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z numerem referencyjnym w tytule na podany adres: agnieszka.izdebska@adecco.comProsimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."