ITC / Ogłoszenia ITC / Archiwum ogłoszeń / Studia na Uniwersytecie w Perugii - Aktualizacja

Studia na Uniwersytecie w Perugii - Aktualizacja

Informujemy, że program będzie kontynuowany w przyszłym roku i osoby chętne powinny aplikować o stypendium z programu Erasmus na semestr w roku akademickim 2016/17. Nabór na semestr w Università degli Studi di Perugia, Włochy, na kierunek Energetyka i Systemy Energetyczne. Po zaliczeniu semestru – podwójny dyplom MEiL & UNIPG

Warszawa, dn. 21.02.2016

Zakład Maszyn i Urządzeń Energetycznych Instytutu Techniki Cieplnej PW ogłasza nabór osób chętnych (studentów studiów magisterskich), na jeden semestr studiów na kierunku Energetyka realizowanych przez Università degli Studi di Perugia (wydział w Terni) we Włoszech. Po ukończeniu semestru, student otrzymuje podwójny dyplom, tj. Politechniki Warszawskiej oraz Università degli Studi di Perugia. Planowane rozpoczęcie semestru na uczelni we Włoszech – ostatni tydzień lutego 2016 roku. Zalecana podstawowa znajomość języka włoskiego.

Osoby chętne proszę o kontakt: Arkadiusz Szczęśniak, arkadiusz.szczesniak@itc.pw.edu.pl