ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Specjalista ds. techniczno handlowych ( klimatyzacja i wentylacja)

Specjalista ds. techniczno handlowych ( klimatyzacja i wentylacja)

Pracodawca: Artcomfort;
Miejsce pracy: Warszawa;
Wykształcenie: wyższe (preferowane klimatyzacyjne,wentylacyjne, chłodnicze bądź pokrewne)

Opis stanowiska pracy
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz rynków zbytu,
  • przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe z klientem,
  • podtrzymywanie kontaktów oraz obsługa dotychczasowych klientów,
  • wsparcie techniczne i logistyczne podczas realizacji zleceń u klientów,
  • realizacja zapytań ofertowych.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe ( preferowane klimatyzacyjne,wentylacyjne, chłodnicze bądź pokrewne),
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz doświadczenie zawodowe w tym zakresie,
  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży ( chłodnictwo, klimatyzacja),
  • obsługa komputera (MS Office, Internet),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • podstawowa obsługa programów typu CAD będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • atrakcyjny system motywacyjny