ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier Serwisu Klimatyzacji

Inżynier Serwisu Klimatyzacji

nr ref.: I/S/2013
wykształcenie kierunkowe: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo
lokalizacja biura: Warszawa

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za merytoryczne i techniczne wsparcie dystrybutorów i instalatorów. Wsparcie dotyczyć będzie urządzeń/systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, układów pomp ciepła oferowanych przez firmę w ramach dystrybucji wyrobów Mitsubishi Electric. Docelowo rozszerzenie oferty produktów o centrale, agregaty wody lodowej, klimakonwektory.

Zakres wykonywanych zadań:

  • doradztwo techniczne dla dystrybutorów i instalatorów
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych dla dystrybutorów, instalatorów, pracowników firmy
  • wsparcie instalatorów przy rozruchu systemów Mitsubishi Electric oraz wyrobów innych producentów
  • wsparcie merytoryczne w zakresie obsługi zgłoszeń gwarancyjnych
  • wyjazdy w ramach prowadzonych szkoleń lub serwisu
  • koordynacja prac zewnętrznych ekip serwisowych w ramach prowadzonych przez firmę kontraktów serwisowych

System / miejsce pracy

  • lokalizacja biura: Warszawa
  • obszar działania: cała Polska

Oczekiwania, wymagania, kwalifikacje kandydatów:

  • wykształcenie kierunkowe (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo),
  • 2-3 letnia praktyka w branży, w tym praca na stanowisku związanym z praktycznym serwisem urządzeń klimatyzacyjnych (mile widziane systemy systemy VRF) lub układów pomp ciepła,
  • praktyczna wiedza związana z układami chłodniczymi, wentylacyjnymi oraz grzewczymi,
  • praktyczna wiedza związana z układami sterowania
  • wiedza nt. obowiązujących przepisów w branży
  • swobodna obsługa komputera (Office),
  • znajomość języka angielskiego (minimum to zdolność samodzielnego czytania dokumentacji technicznej),
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • gotowość do podróży służbowych,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • szkolenia techniczne i produktowe w kraju i za granicą,
  • samochód służbowy w zależności od potrzeb

NR REF.: I/S/2013