ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Starszy specjalista ds. wymienników ciepła

Starszy specjalista ds. wymienników ciepła

Miejsce pracy: Trójmiasto
Nr ref. SEH/PO/11
Min. 3 lata doświadczenia w branży chłodniczej, wentylacyjnej.,
Preferowane wykształcenie wyższe techniczne

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu handlowego oraz Klientów w zakresie doradztwa technicznego (wymienniki ciepła, centrale wentylacyjne)
  • Proponowanie i projektowanie rozwiązań opartych na wiedzy teoretycznej i praktycznej,
  • Tworzenie prototypów zgodnych z projektem,
  • Dobory techniczne urządzeń,
  • Sporządzanie wycen

Wymagania wobec kandydatów:

  • Min. 3 lata doświadczenia w branży chłodniczej, wentylacyjnej.,
  • Wiedza z zakresu central wentylacyjnych, wymienników ciepła, dynamiki cieczy itp.
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub przebyte szkolenia kierunkowe.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, także zagranicznych.
  • Znajomość norm i dyrektyw (CE, UL, EN-)
  • Umiejętność czytania i projektowania podstawowych rysunków 3D (CAD)
  • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego.
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo premie,
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
  • Wszystkie narzędzia pracy

 Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technologia@wbspraca.pl
 W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: SEH/PO/11

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".