ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Doradca Techniczno-Serwisowy

Doradca Techniczno-Serwisowy (wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo, pompy ciepła)

Miejsce podjęcia pracy: Warszawa

Wymiar zatrudnienia: pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wyjazdy: praca stacjonarna

nr ref. 4947-11;

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
  •  wiedza odnośnie serwisu urządzeń klimatyzacyjnych (w tym systemów VRF) lub układów pomp ciepła
  •  praktyczna wiedza związana z układami chłodniczymi, wentylacyjnymi oraz grzewczymi
  •  praktyczna wiedza związana z układami sterowania
  •  wiedza nt. obowiązujących przepisów w branży
  •  samodzielność w podejmowaniu decyzji
  •  łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne dla dystrybutorów i instalatorów
  •  prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych dla dystrybutorów, instalatorów, pracowników firmy
  •  wsparcie instalatorów przy rozruchu systemów
  •  wsparcie merytoryczne w zakresie obsługi zgłoszeń gwarancyjnych
  •  wyjazdy w ramach prowadzonych szkoleń lub serwisu
  •  koordynacja prac zewnętrznych ekip serwisowych w ramach prowadzonych przez firmę kontraktów serwisowych

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki pracy
  •  szkolenia
  •  pracę stacjonarną
  •  pracą z produktami firmy będącej leaderem w swojej branży

Aplikuj na stronie: http://www.bdi.com.pl/oferty/5074