ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Specjalista ds. Energetycznych

Specjalista ds. Energetycznych

Miejsce pracy: Warszawa, Ostrów. Mazowiecka
Wykształcenie: minimum średnie, mile widziane techniczne
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Opis stanowiska

  • wizytacje obiektów handlowo-usługowych
  • prowadzanie audytów pracy klimatyzacji/wentylacji oraz chłodnictwa pod kątem optymalizacji zużycia energii elektrycznej
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • analizy techniczno ekonomiczne kosztów dostawy mediów
  • prezentowanie szkoleń w zakresie poprawy efektywności energetycznej obiektów

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne
  • znajomość programu Autocad
  • znajomość obsługi systemów BMS,
  • uprawnienia SEP
  • wysoka motywacja do rozwijania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • mile widziane doświadczenie w energetyce
  • prawo jazdy kat. B oraz
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Pozostałe informacje

  • Miejsce pracy: Warszawa, Ostrów. Mazowiecka
  • Numer referencyjny: SPEC/ENER
  • Kontakt W sprawie ogłoszenia prosimy kontaktować się z: email: rekrutacja1191@mostwanted.pl

W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."