ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier w dziale Zarządzania Produktami

Inżynier w dziale Zarządzania Produktami

Pracodawca: Danfoss Sp. z o.o
Nr ref.: IZP/KL/06/11
Region: Grodzisk Mazowiecki k.Warszawy
Branża: Inżynieria/Konstrukcje

Umowa na zastępstwo na okres 1 roku

Zatrudniona osoba będzie wspierała Kierownika Produktu w zakresie wsparcia technicznego w zakresie presostatów i termostatów dla globalnej sieci sprzedaży. Będzie prowadziła szkolenia produktowe i dokonywała analizy dokumentacji technicznej.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego technicznego – chętnie MEiL, Mechatronikalub kierunki pokrewne
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

Oferujemy:

• Odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Umowę na zastępstwo na okres 1 roku
  • Kontakty z międzynarodowymi zespołami
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia
  • prezentacja Wirtualne Targi Pracy

Na dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Danfoss Sp. zo.o., z siedzibą w Grodzisku Maz., ul. Chrzanowska 5 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz.Ust. nr 101poz.926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Aplikuj online: http://www.stepstone.pl/apply/351710/in%C5%BCynier-w-dziale-zarz%C4%85dzania-produktami/