ITC / News / Aktualności PW / Studenci PW podnoszą kompetencje wymagane przez pracodawców

Studenci PW podnoszą kompetencje wymagane przez pracodawców

Istotnym elementem kształtowania kompetencji potrzebnych polskim pracodawcom jest zapoznanie się z praktykami rozwiniętych gospodarek EU. Politechnika Warszawska ma liczne międzynarodowe umowy partnerskie o wymianie studentów oraz współpracuje z przedstawicielami pracodawców. Dlatego też pod koniec października sześćdziesięciu studentów oraz dwóch opiekunów naukowych z Wydziału Inżynierii Produkcji (prof. uczelni Kazimierz Waćkowski oraz dr Michał Bańka) uczestniczyli w wizytach studyjnych w zagranicznych dużych przedsiębiorstwach m.in Orlen Lietuva w Możejkach, Silputa, Tallink Silja Line, Viking Line, Grida, Allergomedica, Svyturys Alus, Aldaris.

31.10.2018 13:10
08.11.2018 13:18