ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Kierownik Produktu

Kierownik Produktu

Rodzaj pracy: pełny etat;
Miejsce pracy: Pomorskie/Trójmiasto;
Wykształcenie: klimatyzacja/wentylacja/chłodnictwo

Opis stanowiska:

  • Ustalenie strategii produktowej dla sekcji,
  • Analiza rynku pod kątem produktu i konskurencji,
  • Wsparcie działów handlowych (spotkania z klientami, oferty, doradztwo techniczne, szkolenia produktowe dla pracowników i klientów),
  • Zarządzanie siecią dystrybucji,

Wymagania:

  • Wykształcenie preferowane wyższe kierunkowe (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo),
  • Min. 5-letnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej na stanowisku handlowym (lub Product Manager),
  • Wiedza z zakresu zarządzania produktami,
  • Doświadczenie handlowe (w prowadzeniu sprzedaży),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Samodzielność, wysokie umiejętności organizacyjne,
  • Doskonała komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami, wysoka kultura osobista,
  • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów,

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie, rozwojową atmosferę i dobre warunki pracy,
  • Szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premiowania, ubezpieczenie medyczne,
  • Możliwości rozwoju,
  • Samodzielność, współpracę i przyjazną atmosferę,
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer).