ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Projektant Instalacji Chłodniczych

Projektant Instalacji Chłodniczych

Miejsce pracy: Kraków
Firma: Linea - Systemy Chłodnicze sp. z o.o.
Wykształcenie wyższe kierunkowe (chłodnictwo/ klimatyzacja)

Linea - Systemy Chłodnicze Sp. z o.o. firma o długoletniej tradycji   i doświadczeniu w dziedzinie chłodnictwa, zdobytym w Polsce jak również na rynkach Europy, w związku z rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko: Projektant Instalacji Chłodniczych

  • Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Projektowanie instalacji i urządzeń chłodniczych.
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie instalacji chłodniczych i elektrycznych oraz rozmieszczenia urządzeń chłodniczych na podstawie wytycznych.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej wykonawczej i powykonawczej instalacji chłodniczej oraz elektrycznej urządzeń chłodniczych.
  • Doradztwo w zakresie właściwej eksploatacji urządzeń chłodniczych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (chłodnictwo/ klimatyzacja),
  • Praktyczna znajomość projektowania instalacji i rozmieszczenia urządzeń chłodniczych,
  • Udokumentowane doświadczenie w projektowaniu instalacji i urządzeń chłodniczych,
  • Dobra znajomość obsługi programu AUTO-CAD,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Dbałość o wysoki poziom prac oraz terminowość wykonywanych zadań,
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnego, rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Kontakt: Linea - Systemy Chł‚odnicze Sp. z o.o.
Wyślij zgłoszenie