ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier Budowy Maszyn w Dziale R&D

Inżynier Budowy Maszyn w Dziale R&D

Miejsce: Starachowice, świętokrzyskie
Firma: Zakład Chłodnictwa i Klimatyzacji ZECHiK Sp. z o.o.
Wykształcenie: wyższe techniczne lub student ostatnich lat studiów

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • projektowanie urządzeń oraz ich komponentów
  • tworzenie nowatorskich rozwiązań mających na celu wysoką użyteczność projektowanych urządzeń
  • identyfikacja potrzeb w obszarze zasobów, urządzeń, budżetu itp.
  • prowadzenie testów projektowanych urządzeń (w ramach własnego laboratorium)
  • ścisła współpraca z innymi działami (sprzedaż, marketing, zakupy) i lokalizacjami firmy
  • koordynowanie przebiegu projektów z projektowanymi urządzeniami
  • realizacja wdrożeń
  • udział w międzynarodowych projektach R&D

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatnich lat studiów
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • dobra znajomość systemów CAD
  • inicjatywa i kreatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • zdolności manualne „złota rączka”
  • nastawienie na realizację założonych celów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość samodzielnej realizacji złożonych projektów inżynierskich przy jednoczesnym silnym wsparciu doświadczonego zespołu
  • szkolenia oraz rozwijające zadania
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę pełną wyzwań