ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Doradca techniczno-handlowy ds. wentylacji i klimatyzacji

Doradca techniczno-handlowy ds. wentylacji i klimatyzacji

Nr ref. DTH/Warszawa/12/11/2012;
Obszar działania: Cała Polska;
Miejsce pracy - Warszawa;
Wykształcenie kierunkowe (wentylacja-klimatyzacja-chłodnictwo);

Główne zadania:
  • Doradztwo techniczno-handlowe dla wszystkich oddziałów firmy wraz z przygotowywaniem ofert;
  • Pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach;
  • Współpraca z biurami projektowymi oraz producentami;
  • Samodzielna obsługa sprzedażowa kluczowych inwestycji na terenie kraju.
Wymagany profil kandydata:
  • Wykształcenie kierunkowe (wentylacja-klimatyzacja-chłodnictwo);
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów z branży;
  • Rzetelność i obowiązkowość;
  • Znajomość rynku inwestycji budowlanych;
  • Prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów służbowych);
  • Doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi i producentami mile widziane.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny) w terminie do 26.11.2012 z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych oraz numeru referencyjnego (na kopercie lub w temacie wiadomości) na adres:    Onninen Sp. z o. o.    Teolin 18B, 92-701 Łódź    Gmina Nowosolna    rekrutacja@onninen.pl