ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Kierownik wsparcia technicznego

Kierownik wsparcia technicznego

Specjalność: chłodnictwo i klimatyzacja
Miejsce pracy: Warszawa

województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Obsługą posprzedażną tj. nadzór serwisowy nad istniejącymi urządzeniami
  • Uruchamianie urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • Obsługa reklamacji klientów
  • Wsparcie procesów sprzedaży poprzez doradztwo techniczne dla Klientów
  • Współpraca z Klientem w zakresie oferowanych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Chłodnictwo lub klimatyzacja)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności techniczne oraz wiedza z zakresu techniki klimatyzacji i chłodnictwa
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szereg szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.