ITC / Pracownicy / Badawczo - dydaktyczni / Wojdan Konrad

Konrad Wojdan

 

DSC_7686_compressed
Adiunkt w Zakładzie Maszyn i Urządzeń Energetycznych.

Konsultacje

Konsultacje w piątki w godzinach 16:00-18:00. Ze względu na częste delegacje proszę o wcześniejszy kontakt mejlowy. Ustalimy wówczas najbardziej pasujący obu stronom termin spotkania.

Publikacje i Patenty

Moje publikacje i patenty dostępne są pod tym linkiem: https://scholar.google.com/citations?hl=en&user=YDEpHgEAAAAJ&view_op=list_works&sortby=pubdate

Obszar zainteresowań naukowych

W swojej działalności naukowej skupiam się na rozwijaniu algorytmów Sztucznej Inteligencji i algorytmów optymalizacji oraz ich późniejszym zastosowaniu w energetyce, ciepłownictwie i gazownictwie.

Prowadzę też projekty naukowe polegające na wykorzystaniu metod Data Science w medycynie i biologii.

Dydaktyka i prace dyplomowe

W tym semestrze nie prowadzę wykładów. Moja działalność dydaktyczna związana jest z prowadzeniem prac dyplomowych. Za każdym razem temat pracy konsultowany jest indywidualnie ze studentem. Tematyka badawcza dotyczy wykorzystania metod Data Science w energetyce, ciepłownictwie i przemyśle gazowym. Oprócz wiedzy energetycznej projekty wymagają także napisania programu w języku Python, R lub Julia. Jest to więc propozycja dla studentów, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie informatyki.