ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Praktykant w dziale Realizacji w Dziale Chłodnictwa Przemysłowego

Praktykant w dziale Realizacji w Dziale Chłodnictwa Przemysłowego

Praktykant w dziale Realizacji  w Dziale Chłodnictwa Przemysłowego

Pracodawaca: Johnson Controls
Miejsce pracy: Warszawa
Specjalność: Chłodnictwo i Klimatyzacja

Johnson Controls – Building Efficiency, posiadając 500 oddziałów w ponad 150 krajach na całym świecie, jest czołowym dostawcą produktów, usług oraz rozwiązań w zakresie systemów chłodnictwa, wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania, jak również systemów automatyki budynkowej i BMS, które podnoszą efektywność energetyczną i optymalizują koszty operacyjne obiektów należących do ponad miliona klientów na całym świecie.

Więcej informacji o firmie znajdziesz na stronie www.johnsoncontrols.com

Obecnie poszukujemy:

Praktykanta w dziale Realizacji  w Dziale Chłodnictwa Przemysłowego

miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • student IV lub V roku w kierunku Chłodnictwo lub HVAC
  • podstawowa wiedza z zakresu:
    • termodynamiki
    • technologii chłodniczej
    • mechaniki
    • umiejętność czytania dokumentacji (w tym schematów)
    • zdolności interpersonalne (umiejętność uczenia się, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej)
    • zdolności personalne (odpowiedzialność, sumienność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły)
    • j. ang. – dobra znajomość w mowie i piśmie
    • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Project)
    • znajomość programu AutoCad

Obowiązki:

  • pomoc administracyjno-techniczna dla Kierowników Projektów
  • przygotowywanie dokumentacji
  • dobór elementów instalacji chłodniczej
  • pozyskiwanie i weryfikacja ofert dostawców i wykonawców

Oferujemy:

  • płatne praktyki w okresie dogodnym dla kandydata
  • ciekawą pracę w międzynarodowej korporacji w gronie doświadczonych osób
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • zdobycie doświadczenia poprzez wykonywanie różnorodnych zadań związanych z prowadzonymi, realnymi projektami
  • wysoką kulturę środowiska pracy i pozytywną atmosferę podczas odbywania stażu
  • wydanie certyfikatu potwierdzającego odbycie stażu
  • możliwość kontynuacji pracy po zakończeniu stażu

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do przesłania aplikacji zawierającej nazwę stanowiska w temacie maila na adres: Edyta.wancerz@jci.com

Uprzejmie informujemy, że wysyłając swoje CV na adres email Edyta.Wancerz@jci.com zgadzasz się na przetwarzanie przez Johnson Controls International Sp.  z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: Edyta.Wancerz@jci.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Johnson Controls International Sp.  z o.o. przed cofnięciem zgody.