ITC / News / Aktualności PW / Finał XVI edycji Matematycznego Konkursu Internetowego na Politechnice Warszawskiej

W sobotę 18 kwietnia 2015 roku, o godzinie 12.00,  w Gmachu Matematyki Politechniki Warszawskiej, który mieści się przy ulicy Koszykowej 75, rozpocznie się finał XVI edycji Powszechnego Internetowego Konkursu dla uczniów szkół średnich – Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W ciągu trzech godzin, 161  jego uczestników z najlepszymi wynikami uzyskanymi podczas części internetowej będzie rozwiązywać 5 zadań, które tworzone są           z myślą o tym by wyłowić uczniów obdarzonych prawdziwym talentem matematycznym.

16.04.2015 06:22
25.04.2015 08:17