ITC / News / Aktualności MEiL / Konkurs na Najlepszego Studenta RP "Primus Inter Pares"

Konkurs na Najlepszego Studenta RP "Primus Inter Pares"

Konkurs PRIMUS INTER PARES to najważniejsze wydarzenie środowiska akademickiego w kraju. To coroczne wyłonienie oraz nagrodzenie studentów w całej Polsce, którzy poza wysoką średnią (min. 4,53) poszczycić się mogą dodatkowymi osiągnięciami w murach swej uczelni lub poza nią. Są to m.in. referaty, publikacje, odczyty, wnioski racjonalizatorskie, działalność w organizacjach studenckich, udział w wymianach zagranicznych. Tegooroczna edycja Konkursu jest już czterdziestą drugą w historii. W 2011 roku chcemy jeszcze szerzej rozpropagować idee Konkursu, dotrzeć do nowych środowisk studenckich oraz zapewnić wysoki poziom i oryginalność zgłoszonych wniosków konkursowych. Bezapelacyjnie Konkurs przyczyni się do promocji osiągnięć studentów danej uczelni oraz zachęci młodzież do aktywnej postawy na polu działalności naukowej, społecznej i kulturalnej.

15.04.2011 13:17
23.04.2011 13:17