ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Młodszy automatyk

Młodszy automatyk w branży klimatyzacja/chłodnictwo

Młodszy automatyk

Firma: CARRIER Polska Sp. z o.o.
Praca: na pełen etat
Miejsce: Warszawa
Wykształcenie: chłodnictwo, automatyka, budowa maszyn, robotyka lub pokrewne (może być student ostatnich lat)

Zakres obowiązków
  • programowanie sterowników PLc
  • programowanie paneli operatorskich do wizualizacji procesów
  • uruchamianie, testowanie i programowanie falowników, pomp, itp.
  • uruchamianie, testowanie i programowanie komponentów automatyki
  • uruchamianie maszyn
  • wykonywanie dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR)
  • współpraca z klientem na etapie realizacji projektu
Wymagania
  • wykształcenie techniczne kierunkowe - chłodnictwo, automatyka i budowa maszyn, robotyka lub pokrewne - student ostatniego roku
  • zajomość j. angielskiego
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki i budowy maszyn
  • umiejętność czytania oraz posługiwania się dokumentacją techniczną
  • prawo jazdy kat. B

Poszukiwane cechy i umiejętności

  • komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie w realizację projektów
  • zdolność logicznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, sumienność
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia prac (w tym samochód służbowy)
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • współpracę ze specjalistami z branży mechanicznej i automatycznej

Aplikację prosimy kierować: carrier.polska@carrier.com