ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier ds. klimatyzacji przemysłowej

Inżynier ds. klimatyzacji przemysłowej

Miejsce pracy: Pszczyna (śląskie)
Typ zatrudnienia: umowa o pracę;
Wykształcenie: wyższe techniczne (wiedza z zakresu chłodnictwa przemysłowego i inżynierii mechanicznej)

Zadania:

  • nadzorowanie chłodnic technologicznych o mocy 24 MW w układach azotowych i freonowych,
  • samodzielne prowadzenie i koordynacja projektów związanych z wykonawstwem układów klimatyzacji przemysłowogórniczej,
  • projektowanie nowych układów chłodniczych,
  • wycena oraz nadzór nad prawidłową realizacją projektu,
  • utrzymanie i bieząca konserwacja urządzeń.

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie w pracy na pokrewnym
  • stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • wiedza z zakresu chłodnictwa przemysłowego i inżynierii mechanicznej,
  • umiejętność analitycznego myślenia i dążenia do realizacji założonych celów,
  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • mozliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez specjalistyczne szkolenia,
  • praca w systemie jednozmianowym.

Aplikuj: http://www.pracanateraz.pl/aplikacja-wybor/16678-inzynier-ds-klimatyzacji-przemyslowej--pszczyna