ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier sprzedaży (region Warszawski)

Inżynier sprzedaży (region Warszawski)

Pracodawca: Halton
Miejsce pracy: Warszawa
Wykształcenie: Ukończone studia na wydziale Inżynierii Środowiska, bądź inne techniczne związane z chłodnictwem i klimatyzacją

Halton, światowy lider w rozwiązaniach klimatu pomieszczeń w budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych. Nasze rozwiązania powodują stworzenie środowiska pracy, które jest komfortowe, produktywne oraz oszczędne w eksploatacji.
W związku dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Sprzedaży (region Warszawski).

Wymagania
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnych stanowisku
  • Ukończone studia na wydziale Inżynierii Środowiska, specjalność dowolna/ bądź inne techniczne związane z chłodnictwem i klimatyzacją
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Chęć własnego rozwoju, pomysłowość, uzdolnienia projektowe
Obowiązki
  • Doradztwo techniczne w zakresie naszych produktów
  • Kontakt z projektantami/ architektami/ inwestorami/ firmami wykonawczymi
  • Dbanie o jak najlepszy poziom sprzedaży produktów firmy
  • Pomoc w doborach technicznych i przygotowaniu ofert handlowych
  • Kontakt z działem technicznym naszych fabryk
Mile widziane
  • Znajomość języka niemieckiego bądź francuskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy
  • Praca u nas to możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w międzynarodowym zespole
  • Umowa o pracę
  • Wszelkie końcowe ustalenia dotyczące zatrudnienia z wybranymi kandydatami
  • Data rozpoczęcia pracy - maj.

Zastrzegamy kontakt jedynie z wybranymi kandydatami.
Szacowany termin zatrudnienia - maj.