ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier Serwisu / Klimatyzacja lub pompy ciepła

Inżynier Serwisu / Klimatyzacja lub pompy ciepła

Wykształcenie: wyższe, mile widziane kierunkowe (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo);
Miejsce pracy: Warszawa;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę.
Nr ref: IS-AS/09/13

Obowiązki:

  • doradztwo i wsparcie techniczne dystrybutorów i instalatorów;
  • wsparcie instalatorów przy rozruchu układów klimatyzacyjnych lub układów pomp ciepła;
  • wsparcie merytoryczne w zakresie obsługi zgłoszeń gwarancyjnych;
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych dla dystrybutorów, instalatorów i pracowników firmy;
  • wyjazdy w ramach prowadzonych szkoleń lub serwisu;
  • koordynacja prac zewnętrznych ekip serwisowych w ramach prowadzonych przez firmę kontraktów serwisowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo);
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z praktycznym serwisem układów klimatyzacyjnych lub pomp ciepła;
  • praktyczna wiedza z zakresu układów chłodniczych i wentylacyjnych;
  • praktyczna wiedza związana z układami sterowania;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca czytać dokumentację techniczną producenta;
  • samodzielność w działaniu;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia techniczne i produktowe w kraju i za granicą.

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopisanym numerem referencyjnym i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
e-mail: ipk603@ipk.com.pl

lub
IPK Sp. z o. o., Mariensztat 8, 00-302 Warszawa

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"