ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Inżynier Sprzedaży ds. Klimatyzacji Precyzyjnej

Inżynier Sprzedaży ds. Klimatyzacji Precyzyjnej

Miejsce pracy: Warszawa;
Wykształcenie: wyższe techniczne;

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonych, dynamicznych i zorientowanych na Klienta Kandydatów na w/w stanowisko do firmy działającej w obszarze inżynieryjnych rozwiązań dla infrastruktury i systemów IT, głównie w obszarach: Data Center, projektowanie serwerowni, integracji zasilania UPS oraz klimatyzacji precyzyjnej,

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż systemów klimatyzacji precyzyjnej: szafy klimatyzacyjne, agregaty wody lodowej, skraplacze, dry-coolery, inne akcesoria,
  • sporządzanie ofert,
  • dobieranie urządzeń (programy doborowe),
  • przygotowywanie dokumentów przetargowych,
  • pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi,
  • doradzanie i dobieranie najoptymalniejszych rozwiązań,
  • nawiązywanie współpracy z biurami projektowymi i projektantami,
  • ustalenia bezpośrednio z  fabryką,
  • prowadzenie prezentacji produktowych.

Wymagania
  • wykształcenie techniczne sanitarne,
  • min. dwuletnie doświadczenie w klimatyzacji precyzyjnej (dobieranie urządzeń, czytanie schematów),
  • umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • czynna umiejętność prowadzenia samochodu (kat B2),
  • znajomość biur projektowych, projektantów, firm instalacyjnych,
  • duża otwartość, łatwość nawiązywania nowych kontaktów i zjednywania sobie ludzi,
  • preferowane cechy osobowości: odpowiedzialność, dokładność, sumienność, determinacja w dążeniu do celu, komunikatywność,
  • znajomość WORD, EXCEL, OUTLOOK, AUTOCAD,
  • znajomość angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • pracę w przyjaznym zespole pracowników,
  • siedziba firmy w centrum (węzeł komunikacyjny – kolejka, tramwaje, autobusy),
  • możliwość rozwoju i nauki zagadnień z dziedziny high tech,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • otwarta droga do szkoleń dodatkowych,
  • możliwość nauki języka angielskiego w firmie (lektor na miejscu),
  • cotygodniowa gra w piłkę nożną, sauna,
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników i rodziny,
  • Laptop, komórka i możliwość korzystania z samochodów służbowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.