ITC / Ogłoszenia ITC / Archiwum ogłoszeń / XV Konferencja „Problemy Badawcze Energetyki Cieplnej – Research & Development in Power Engineering”

XV Konferencja „Problemy Badawcze Energetyki Cieplnej – Research & Development in Power Engineering”

XV Konferencja „Problemy Badawcze Energetyki Cieplnej – Research & Development in Power Engineering”

W dniach 30 listopada do 3 grudnia 2021, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej przy współudziale Komitetu Problemów Energetyki oraz Komitetu Termodynamiki i Spalania Polskiej Akademii Nauk, organizuje w Warszawie XV Konferencję „Problemy Badawcze Energetyki Cieplnej – Research & Development in Power Engineering”. Jest to piętnasta edycja wydarzenia organizowanego w cyklu dwuletnim, nieprzerwanie od trzydziestu lat. Niezmiennym celem konferencji jest umożliwienie dyskusji pomiędzy przedstawicielami szeroko pojętego przemysłu energetycznego, a reprezentantami kluczowych ośrodków badawczych w kraju i za granicą.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.rdpe.itc.pw.edu.pl/index.php/RDPE/2021

W tym roku status platynowego sponsora dzierżą dwie firmy:

budimex_300
Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce; jest rozpoznawalna i ceniona od wielu lat za granicą. Jej początki działalności sięgają roku 1968, kiedy powołano Centralę Handlu Zagranicznego budownictwa Budimex.
pge ec
PGE Energia Ciepła z Grupa PGE, jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Posiada ok. 25 proc. udziału w rynku ciepła z kogeneracji i sieci ciepłownicze o długości 672 km.
       

Wszyscy Sponsorzy:
pozostali sponsorzy

Budimex SA - koncentruje swoje działania na rynku polskim. Będąc generalnym wykonawcą, oferuje usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększa swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

PGE Energia Ciepła produkuje i dostarcza ciepło dla dużych polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Szczecin, Bydgoszcz i Kielce; spółka jest obecna także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu, Siechnicach i Gryfinie, gdzie jest również dystrybutorem ciepła do klientów końcowych.