ITC / Struktura / Zakłady / Zakład Termodynamiki / Pracownicy

Pracownicy Zakładu Termodynamiki

 

Badawczo-dydaktyczni

 

konsultacje

 

wisniewski

kierownik ZT

 prof. dr hab. inż. Tomasz Wiśniewski

 

T203A 22 234 52 50 tomasz.wisniewski@itc.pw.edu.pl wt 14-15, czw 15-16
banaszek

prof. dr hab. inż. Jerzy Banaszek

T103 22 234 52 34 jerzy.banaszek@itc.pw.edu.pl czw 16-17, pt 12-13

 

furmanskii

prof. dr hab. inż. Piotr Furmański

T210

 

22 234 52 76

 

piotr.furmanski@itc.pw.edu.pl wt 12-14

 

jaworski

dr hab inż. Maciej Jaworski, prof. PW

 

T205A

 

22 234 52 09

 

maciej.jaworski@itc.pw.edu.pl wt 14:15-15, śr 12-14
lapka

dr hab. inż. Piotr Łapka, prof. PW

 

T203

 

22 234 52 51

 

piotr.lapka@itc.pw.edu.pl pon 16-17, pt 12-13

 

seredynski

dr hab. inż. Mirosław Seredyński, prof. PW

 

T203

 

22 234 52 51

 

miroslaw.seredynski@itc.pw.edu.pl śr 14-15, pt 12-13
blogowska

 dr inż. Karolina Błogowska

 

T110

 

22 234 52 89

 

karolina.blogowska@itc.pw.edu.pl wt 13-14
bugaj

dr inż. Marcin Bugaj

T209A 22 234 52 53 marcin.bugaj@itc.pw.edu.pl pon 09-10, wt 16-17
kubis

dr inż. Michał Kubiś

 

T208 22 234 52 23 michal.kubis@itc.pw.edu.pl

 

pon 14-15,

 

śr 12-13

 

 

pietrak

dr inż. Karol Pietrak

 

T208

 

22 234 52 23

 

karol.pietrak@itc.pw.edu.pl

 

pon 12-14

 

 

cieslikiewicz

mgr inż. Łukasz Cieślikiewicz

 

T209A

 

22 234 52 53

 

lukasz.cieslikiewicz@itc.pw.edu.pl pon 11-12, czw 14-15

 

rajewski

mgr inż. Adam Rajewski

 

T110

 

22 234 52 89

 

adam.rajewski@itc.pw.edu.pl pon 16:45-17:30

 

wasik

mgr inż. Michał Wasik

 

T209

 

22 234 52 53

 

 

michal.wasik@itc.pw.edu.pl

 

czw 10-11, pt 11-12

 

Emeryci i osoby współpracujące

 

 

 

domanski

prof. dr hab. inż. Roman Domański

 

T108 22 234 52 56 roman.domanski@itc.pw.edu.pl  

 

gogol

prof. dr Wiesław Gogół

 

T202 22 234 52 37 wieslaw.gogol@itc.pw.edu.pl  

 

bader

dr inż. Piotr Bader

 

T102 22 234 52 31 piotr.bader@itc.pw.edu.pl  

 

bzowski

dr inż. Jacek Bzowski

 

    jacek.bzowski@itc.pw.edu.pl  

 

Inżynieryjno-techniczni

 

 

 

czachor

inż. Marceli Czachor

 

T224 22 234 52 64 marceli.czachor@itc.pw.edu.pl  

 

Doktoranci

 

 

 

cieslikiewicz

mgr inż. Łukasz Cieślikiewicz

 

T209A 22 234 52 53 lukasz.cieslikiewicz@itc.pw.edu.pl pon 11-12, czw 14-15

 

wasik

mgr inż. Michał Wasik

 

T209 22 234 52 53 michal.wasik@itc.pw.edu.pl czw 10-11, pt 11-12