ITC / Ogłoszenia ITC / Archiwum ogłoszeń / Przedłużenie terminu naboru do III edycji programu „Zrób dyplom z Heat-Tech Center”

Wychodząc naprzeciw napływającym prośbom, do 16 lutego 2015 r przedłużony został termin składania zgłoszeń w III edycji programu „Zrób dyplom z Heat-Tech Center”, do udziału w którym serdecznie zapraszamy studentów semestrów dyplomowych, planujących obronę pracy magisterskiej lub licencjackiej na przełomie września i października 2015.

Program skierowany jest do najlepszych studentów, którzy są zainteresowani zdobyciem doświadczenia dzięki współpracy z jedną z największych i najważniejszych firm sektora energetycznego

W ramach programu studenci pod kierunkiem opiekuna naukowego ze strony uczelni oraz opiekuna technicznego ze strony Heat-Tech Center, będą mieli możliwość przygotowania swojej pracy dyplomowej, uczestnicząc jednocześnie w realizacji projektów B&R.

Heat-Tech Center oferuje w ramach programu  wsparcie merytoryczne, praktyczne spojrzenie na zagadnienia badawcze związane z prowadzonymi projektami, dostęp do rzeczywistych danych z badań doświadczalnych, do platform obliczeniowych oraz wynagrodzenie w ramach 6-cio miesięcznej pracy w projektach podczas przygotowywania pracy dyplomowej w okresie od kwietnia do września 2015.

W aktualnej edycji programu, którego rozpoczęcie przewidziane jest w semestrze letnim 2015, zdefiniowane zostało dziewięć tematów badawczo-rozwojowych, które będą bazą dla prac dyplomowych przygotowywanych przez studentów zakwalifikowanych do udziału w programie.

Harmonogram programu:

• do 16 lutego 2015 r. - nabór zgłoszeń kandydatów do udziału w programie,
  • od 23 lutego 2015r. – rozpoczęcie rozmów kwalifikacyjnych,
  • do 2 marca 2015 r. – wstępna kwalifikacja kandydatów do programu,
  • marzec - kwiecień 2015 r. - uruchomienie programu, podpisanie umów ze studentami.

Więcej informacji oraz tematyka prac dyplomowych w zamieszczonych poniżej plikach oraz na stronie internetowej: http://energiadlawarszawy.pl/news/przedluzenie-terminu-naboru-do-iii-edycji-programu-zrob-dyplom-z-heat-tech-center

Kontakt:

• Koordynator programu:

Andrzej Gorczyca

e-mail: andrzej.gorczyca@veolia.com

tel. kom.: 510 295 897

Tematy dyplomów w poprzednim ogłoszeniu