ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Koordynator ds. Instalacji

Koordynator ds. Instalacji

Miejsce pracy: Solec Kujawski
Region: kujawsko-pomorskie
Firma: ROS-ZAK Chłodnictwo-Klimatyzacja Sp. z o.o.

Firma ROS-ZAK Chłodnictwo-Klimatyzacja Sp. z o.o., sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, 15 lat istnienia zapewnia nam silną pozycję na rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta – od fachowego doradztwa projektowego, poprzez dostawę, montaż urządzeń oraz serwis w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych jak i małych i dużych firm. Naszą misją jest dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług.

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • Tworzenie wycen instalacji w tym chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • Koordynowanie prac związanych z realizacją zleceń,
  • Rozwiązywanie ewentualnych powstałych problemów instalacyjnych.

Odpowiedzialność:

  • Za sporządzane wyceny instalacji,
  • Za realizację zleceń,
  • Tworzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza na temat instalacji,
  • Zainteresowanie techniczne,
  • Znajomość środowiska autocad,
  • Umiejętność koordynacji zadań,
  • Wykształcenie: wyższe inżynieryjne, mile widziany absolwent inżynierii środowiska lub budownictwa,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Poznanie dziedziny chłodnictwa,
  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Umowę o pracę,
  • Profesjonalne narzędzia pracy.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.