ITC / News / Aktualności PW / Wspólny projekt Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Stanforda

Wspólny projekt Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Stanforda

Komisja Europejska przyznała dofinansowanie dla projektu RENOIR - Reverse EngiNeering of sOcial Information pRocessing (Inżynieria odwrotna przetwarzania informacji społecznej) w ramach Programu Ramowego Horyzont 2020, Konkurs: H2020-MSCA-RISE-2015. W skład Konsorcjum wejdzie jedna z najlepszych uczelni na świecie - Uniwersytet Stanforda (USA) oraz Institut Jozef Stefan (Słowenia), Politechnika Wrocławska, Słoweńska Agencja Prasowa, Rensselaer Polytechnic Institute (USA) i Nanyang Technological University (Singapur). Koordynatorem Projektu jest prof. dr hab. inż. Janusz Hołyst z Wydziału Fizyki PW.

Badania i nauka
22.09.2015 13:04