ITC / Struktura / Zakłady / Zakład Chłodnictwa i Energetyki Budynku / Aktualności Chłodnicze / Rok 2011 / Wycieczka studentów do siedziby firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim

2011-03-01: Wycieczka studentów do siedziby firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim

Dnia 1 marca 2011 roku studenci specjalności Chłodnictwo i Klimatyzacja mieli możliwość zwiedzenia siedziby oraz fabryki firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim.

W ramach wycieczki studenci poznali historię firmy, ze szczególnym uwzględnieniem historii firmy w Polsce. Następnie zwiedzili fabrykę firmy Danfoss, w której produkowane są presostaty oraz termostaty typu RT. Następnie została zwiedzona część fabryki, w której produkowane są pompy ciepła oraz mini presostaty. Na koniec wycieczki odbyły się zajęcia praktyczne pokazujące możliwości falowników firmy Danfoss.