ITC / Struktura / Zakłady / Zakład Chłodnictwa i Energetyki Budynku / Aktualności Chłodnicze / Rok 2011 / Wycieczka studentów specjalności "Chłodnictwo i Klimatyzacja" do Akademii KLIMA-THERM

2011-06-02: Wycieczka studentów specjalności "Chłodnictwo i Klimatyzacja" do Akademii KLIMA-THERM

Gdańsk

W dniach 2-3 czerwca studenci specjalności Chłodnictwo i Klimatyzacja odbyli szkolenie w Akademii KLIMA-THERM.

Akademia KLIMA-THERM działa od kilku lat w Gdańsku. Celem Akademii jest zapoznawanie coraz szerszego grona z branży chłodniczej z produktami firmy KLIMA-THERM. Studenci poznali w praktyce jak działają systemy FRV firmy Fujitsu. Szkolenie składało się z części teoretycznej oraz praktycznej.
Dwudniowa wycieczka pozwoliła studentom także na zapoznanie się z urokami Trójmiasta.